Régen írtam ide, de hát szerintem nekem ezt meglehet bocsájtani. Tudjátok, hogy elfoglalt ember vagyok. Annyi dolgom van...egész nap csak verem...a kisebbséget. Dennel pedig rákattantunk a Combar Arms-ra és szinte mindennap szétaprítjuk egymást. Nha amíg ezt leírtam el is felejtettem, hogy mit szerettem volna veletek közölni, mert egy netcelebnek sok dolga van ;D.
Nha jóva nem vagyunk ennyire beképzeltek...Parancsoljatok egy videó.
2011. május 8., vasárnap
2011. április 9., szombat
JobbHorogTV 3. rész
Heteken belül jön a harmadik rész. Már csak a következő lépések vannak hátra
- Megfelelő játékot találni
- Megírni a szöveget
- Felvenni a jeleneteket
- Összevágni a videót
- Lustálkodni
- Lustálkodni
- Elinni a zsebpénzt
- Lustálkodni
- Feltenni a videót YouTube-ra
- Lustálkodni
- Feltenni a videót blogra
Legyen?
Az előző bejegyzésnél látható a Hétfő Esti Gáz című videó. Van-e foylytatásra igény?
Szavazni lehet jobb oldalt
Szavazni lehet jobb oldalt
2011. március 25., péntek
Hétfő Esti Gáz avagy: Ajh már megint?
Most láthatjátok, hogy milyen lenne az, ha Den apó hétfő esténként műsört...izé...műsort vezetne.
Enjooooy
Enjooooy
2011. március 15., kedd
Raffla?...Igen! Don bácsi új kedvence!
Szép estét/napot/reggelt/délelőttöt/délt/délutánt. Nha jólvan ez túllet ragozva térjünk a lényegre.
A helyzet a következő: Köztudott, hogy WoW kocka vagyok (ha eddig nem volt az most már az lesz, ha tetszik ha nem ez van. Úgysem változtatok meg!!!!!!) és az ottani klán társam kinek játékbeli és valódi nevét most nem írnám le, mivel nem kaptam engedélyt rá...,de nem is kérdeztem. Mind1 a JHTV szeret elhallgatni dolgokat. És ez az emberke, akit nevezzük művész nevén áliász Raffla egy igen tehetséges rapper. Az pedig részlet kérdés, hogy én vérbeli rocker fazon vok, de ha nekem tetszik az már nem lehet rossz, nem igaz?
Parancsoljatok egy kis ízelítő:
A helyzet a következő: Köztudott, hogy WoW kocka vagyok (ha eddig nem volt az most már az lesz, ha tetszik ha nem ez van. Úgysem változtatok meg!!!!!!) és az ottani klán társam kinek játékbeli és valódi nevét most nem írnám le, mivel nem kaptam engedélyt rá...,de nem is kérdeztem. Mind1 a JHTV szeret elhallgatni dolgokat. És ez az emberke, akit nevezzük művész nevén áliász Raffla egy igen tehetséges rapper. Az pedig részlet kérdés, hogy én vérbeli rocker fazon vok, de ha nekem tetszik az már nem lehet rossz, nem igaz?
Parancsoljatok egy kis ízelítő:
2011. március 10., csütörtök
Segítsetek Don bácsi haverjának
Nha kedves olvasóink vázolom a helyzetet:
Van 1ismerősöm akinek sokat jelentene ha lájkolnátok ezt. Úgy, hogy akinek van facebook-ja azt szépen megkérem, hogy lájkolja.
Köszi
Van 1ismerősöm akinek sokat jelentene ha lájkolnátok ezt. Úgy, hogy akinek van facebook-ja azt szépen megkérem, hogy lájkolja.
Köszi
2011. február 25., péntek
Return
Don bácsi visszatért "kényszer szabadsága" után, mivel okosabb emberek úgy gondolták, hogy jobb lesz neki a Heim Pál kórház pszichiátriai osztályán. Nem volt jobb szal ezek az okos emberek sürgősen adják vissza a diplomáikat Gazsi bácsinak. A lényeg h hamarosan lesz egy újabb videó addig türelem.
"Az élet, olyan mint a Trabant.
Van, hogy pöcre indul és van, hogy szenvedni kell vele"
(by.: Don)
"Az élet, olyan mint a Trabant.
Van, hogy pöcre indul és van, hogy szenvedni kell vele"
(by.: Don)
2011. január 27., csütörtök
Csak me mé ne?
Há mondjuk azzé me Den rohadt lusta...én bezzeg!!!...Én is...a lényeg, hogy nesztek 2 videó és örüljetek, mint majom mindkét farkának.
Egen BF Videó Csak me mé ne?!
És íme Den ügyeskedése
Há tiszta Mesterlövész,nem?
(Bocs h kilóg)
Egen BF Videó Csak me mé ne?!
És íme Den ügyeskedése
Há tiszta Mesterlövész,nem?
(Bocs h kilóg)
2011. január 5., szerda
Há nem
Há nem lett karácsonyi videó bármennyire is vártátok mert mikor Den bácsi átjött Don bácsi épp a halálán volt szal egész nap hasznos dolgokat csináltak inkább. Mint például: ...hagyjuk.
De ne szomorkodjatok hisz hamarosan jön a JHTV 3.része
De ne szomorkodjatok hisz hamarosan jön a JHTV 3.része
2011. január 4., kedd
Counter Strike Source/BattleField 2142 Deluxe Edition
Counter Strike
1999 telén az egész játékvilág lélegzetvisszafojtva figyelte két titán, az Unreal Tournament és a Quake III: Arena párharcát. Mindkét játék alapvetően új koncepció szellemében készült – ezek voltak az első kizárólag multira fókuszáló FPS-ek. Az UT 1999 őszén, a Q3A 1999 karácsonyán jelent meg, és már megjelenésük előtt jó egy évvel kibérelték maguknak a magazinok ezen témájú oldalait. Mindeközben pár lelkes fiatal hozzákezdett hogy mod-ot készítsenek minden idők egyik legjobb single részével rendelkező játékához, a Half-Life-hoz. Efféle modok tömegével készültek, készülnek, és készülni is fognak, amíg csak játékok léteznek, így érthetően nem váltott ki különösebb érdeklődést a kommandósok-terroristák párharcát górcső alá helyező mod, egészen addig, míg meg nem jelent. Ettől kezdve a Counter Strike térhódítását nem lehetett megállítani.
(Forrás: www.pcdome.hu)
Tehát aki nem ismerné (az szégyelje el a pofáját) annak mondom, hogy a lényeg: belépsz, kiválasztod, hogy terrorista vagy kommandós csapatba szeretnél-e gyilkolászni.
Terroristáknak van feladata is, mégpedig lerakni egy bombát ami aztán felrobbanjon.
Kommandósok feladata pedig túszok kiszabadítása.
Ez pályánként és szerverenként változó, hogy kinek van feladata.
BattleField
A nem túlzottan részletes történet szerint a XXII. század elején már elkerülhetetlen az új jégkorszak bekövetkezése, s az emberek egyre kevésbé vevők a különféle síparadicsomokban való üdülésekre. Mindenki megpróbál a déli, Egyenlítő-közeli területekre vándorolni, és az így kialakuló exodust ha kell, katonailag is keresztülvinni. A Battlefield hagyományaihoz hűen két szemben álló csoportosulás jön létre: az európaiak vezette EU – micsoda elmés elnevezés –, illetve a jó öreg ruszki mumust elővéve az orosz vezetésű, rajtuk kívül indiaiakat és arabokat is egyesítő PAC (Pan Asian Coalition). Ezen két csoportosulás csap össze a 2139-ben kezdődő háborúban, felhasználva a XXII. század teljes fegyverarzenálját a másik fél elsöprésére.
Amennyiben stílszerűen a grafikára vetjük vigyázó szemünket, úgy megállapíthatjuk, hogy a Battlefield sorozat alatt dohogó grafikus motor fölött bizony eljárt az idő. A modellek ismételten csak részletesebbek lettek, mint voltak az előző részben, az effektek szebbek, a textúrák részletesebbek, azonban a prezentált látványvilág így sem tudja felvenni a versenyt napjaink FPS-eivel. A töltési idők rendkívül hosszúak, gyengébb gépeken pedig a felturbózott motor sokkal rosszabb látványvilágot produkál, mint négy éve az első rész.
A hangok, mint azt a sorozat korábbi részeiben már megszokhattuk, továbbra is jók, a zene pedig helyenként egészen vérpezsdítő tud lenni, mintha csak egy háborús filmet néznénk. A kommunikáció az EU erők részéről angolul, míg a PAC oldalán oroszul zajlik, amely igen hangulatos, dacára annak, hogy az orosz megnyilvánulásokból a játék elején aligha fogjuk tudni, mi is történt pontosan.
(Forrás: www.pcdome.hu)
És most pedig a várva várt videó:
1999 telén az egész játékvilág lélegzetvisszafojtva figyelte két titán, az Unreal Tournament és a Quake III: Arena párharcát. Mindkét játék alapvetően új koncepció szellemében készült – ezek voltak az első kizárólag multira fókuszáló FPS-ek. Az UT 1999 őszén, a Q3A 1999 karácsonyán jelent meg, és már megjelenésük előtt jó egy évvel kibérelték maguknak a magazinok ezen témájú oldalait. Mindeközben pár lelkes fiatal hozzákezdett hogy mod-ot készítsenek minden idők egyik legjobb single részével rendelkező játékához, a Half-Life-hoz. Efféle modok tömegével készültek, készülnek, és készülni is fognak, amíg csak játékok léteznek, így érthetően nem váltott ki különösebb érdeklődést a kommandósok-terroristák párharcát górcső alá helyező mod, egészen addig, míg meg nem jelent. Ettől kezdve a Counter Strike térhódítását nem lehetett megállítani.
(Forrás: www.pcdome.hu)
Tehát aki nem ismerné (az szégyelje el a pofáját) annak mondom, hogy a lényeg: belépsz, kiválasztod, hogy terrorista vagy kommandós csapatba szeretnél-e gyilkolászni.
Terroristáknak van feladata is, mégpedig lerakni egy bombát ami aztán felrobbanjon.
Kommandósok feladata pedig túszok kiszabadítása.
Ez pályánként és szerverenként változó, hogy kinek van feladata.
BattleField
A nem túlzottan részletes történet szerint a XXII. század elején már elkerülhetetlen az új jégkorszak bekövetkezése, s az emberek egyre kevésbé vevők a különféle síparadicsomokban való üdülésekre. Mindenki megpróbál a déli, Egyenlítő-közeli területekre vándorolni, és az így kialakuló exodust ha kell, katonailag is keresztülvinni. A Battlefield hagyományaihoz hűen két szemben álló csoportosulás jön létre: az európaiak vezette EU – micsoda elmés elnevezés –, illetve a jó öreg ruszki mumust elővéve az orosz vezetésű, rajtuk kívül indiaiakat és arabokat is egyesítő PAC (Pan Asian Coalition). Ezen két csoportosulás csap össze a 2139-ben kezdődő háborúban, felhasználva a XXII. század teljes fegyverarzenálját a másik fél elsöprésére.
Amennyiben stílszerűen a grafikára vetjük vigyázó szemünket, úgy megállapíthatjuk, hogy a Battlefield sorozat alatt dohogó grafikus motor fölött bizony eljárt az idő. A modellek ismételten csak részletesebbek lettek, mint voltak az előző részben, az effektek szebbek, a textúrák részletesebbek, azonban a prezentált látványvilág így sem tudja felvenni a versenyt napjaink FPS-eivel. A töltési idők rendkívül hosszúak, gyengébb gépeken pedig a felturbózott motor sokkal rosszabb látványvilágot produkál, mint négy éve az első rész.
A hangok, mint azt a sorozat korábbi részeiben már megszokhattuk, továbbra is jók, a zene pedig helyenként egészen vérpezsdítő tud lenni, mintha csak egy háborús filmet néznénk. A kommunikáció az EU erők részéről angolul, míg a PAC oldalán oroszul zajlik, amely igen hangulatos, dacára annak, hogy az orosz megnyilvánulásokból a játék elején aligha fogjuk tudni, mi is történt pontosan.
(Forrás: www.pcdome.hu)
És most pedig a várva várt videó:
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
