Bogár

Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben!

2011. május 8., vasárnap

Heh

Régen írtam ide, de hát szerintem nekem ezt meglehet bocsájtani. Tudjátok, hogy elfoglalt ember vagyok. Annyi dolgom van...egész nap csak verem...a kisebbséget. Dennel pedig rákattantunk a Combar Arms-ra és szinte mindennap szétaprítjuk egymást. Nha amíg ezt leírtam el is felejtettem, hogy mit szerettem volna veletek közölni, mert egy netcelebnek sok dolga van ;D.
Nha jóva nem vagyunk ennyire beképzeltek...Parancsoljatok egy videó.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése