Régen írtam ide, de hát szerintem nekem ezt meglehet bocsájtani. Tudjátok, hogy elfoglalt ember vagyok. Annyi dolgom van...egész nap csak verem...a kisebbséget. Dennel pedig rákattantunk a Combar Arms-ra és szinte mindennap szétaprítjuk egymást. Nha amíg ezt leírtam el is felejtettem, hogy mit szerettem volna veletek közölni, mert egy netcelebnek sok dolga van ;D.
Nha jóva nem vagyunk ennyire beképzeltek...Parancsoljatok egy videó.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése