Karácsony után sok gyerek boldog, hisz megkapták ajándékukat amit Jézuska bácsi hozott.
Így történt ez a jó öreg Don bácsikátokkal is, megkapta a hűn áhított xbox 360 játék konzolját, rá a Halo hármat. De a most következő videó egyáltalán nem fog ide kapcsolódni csak jólesik föltenni a saját videómat :D
2010. december 28., kedd
2010. december 22., szerda
Call of Duty 4
Call Of Duty 4 - Den szemével
Na tessék ezt is megértük hogy Den egy 2 sornál hosszabb szöveget is ír.
Tegnap vagy tegnap előtt megérkezett az új alkatrész a gépembe, úgyhogy az első dolgom az volt, hogy „Az egyik Call of Duty játékkal játszanom kell”. Hurrá sikerült is. Sok választási lehetőség közül (Mivel már a 2-t végigtoltam [jújdeügyesvagyok]) ezért, hogy a történetbeli sort ne törjem, meg megszereztem a CoD4-et (nem tudom, hogy 3 van-e...).
Nah tehát elindítottam a játékot és egyszer csak azt veszem észre
küldetés neve „Game Over” gondoltam is magamba, hogy a játék most szórakozik velem… De nem emberek. Nagyon komoly fél nap alatt végig vittem a CoD4-et. Igazából a Játék kicsitsem volt unalmas. Nagyon változatos és szép volt.
A kedvenc pályám a lopakodós mesterlövészes volt hirtelen nem jut eszembe a neve de nézzétek el nekem... este is van mindjárt itt a karácsony( HURÁÁ)
A játékkal teljesen megvoltam elégedve bár egy kis humor azért hiányzott. Mondjuk mit várok én egy nagyon komoly és brutális és nagyon profi [de komolyan] FPS játéktól. Meg amúgy is egy háborúba ki humorizálna?
Tehát összefoglalva a játék egy marha nagy élmény volt bár csalódtam mert igen rövid lett. De a játék készítőinek mindenkép jer egy marha nagy piros pont :D
Sniper Elite
Ha nem haragudtok meg...ch...mit udvariaskodok.Ha érdekell úgy is elolvasod.
Tehát a mostani kis bejegyzés egy ismertető lesz még pedig a Sniper Elite-ről.
Kezdjük a háttér történettel.
Berlinben járunk és 1945-öt írunk egy amerikai katonát irányíthatunk, akit az OSS képzet ki mesterlövészi feladatokra. Ennek a tudásnak birtokában kell a szovjetek és németek ellen harcolnunk.
Azt hiszem nyugodt szível kijelenthettem minden koczka nevében, hogy a Rebillion jó munkát végzet a Sniper Elite-el. Teljesen úgy csinálták meg, hogy az ember jól beleélje magát egy mesterlövész szerepébe. Lövéskor figyelni kell a szélre, gravitációra, testtartásra, pulzusra és nem árt figyelembe venni a háttér zajokat se. Megkell még említeni a jól kidolgozott mozdulatokat is. Ahogy találtkor hátracsuklik az célszemély feje majd összesik azt egyszerűen öröm nézni. Egyszóval realisztikus a játék. 28 küldetésen kell magunkat átverekedni, ha ki szeretnék jelenteni: "Végig toltam a Sniper Elite-t!^^" A játék fejlesztőitől jó ötlet volt még az is, (szerintem) hogy egy pontos találatot kisfilmben is megmutatnak és így megnézhetjük a hús darabkák vagy esetleg agydarabkák repülési pályáját. Aki szereti az ilyen, típusú játékokat annak ez kötelező darab!
És most ingyen meg is szerezheted a www.jhtorrents.mlap.hu oldalról, ahol egyébbként más játék is szerepel.
PC játékban gazdag karácsonyt és újévet kívánok!
Don
Tehát a mostani kis bejegyzés egy ismertető lesz még pedig a Sniper Elite-ről.
Kezdjük a háttér történettel.
Berlinben járunk és 1945-öt írunk egy amerikai katonát irányíthatunk, akit az OSS képzet ki mesterlövészi feladatokra. Ennek a tudásnak birtokában kell a szovjetek és németek ellen harcolnunk.
Azt hiszem nyugodt szível kijelenthettem minden koczka nevében, hogy a Rebillion jó munkát végzet a Sniper Elite-el. Teljesen úgy csinálták meg, hogy az ember jól beleélje magát egy mesterlövész szerepébe. Lövéskor figyelni kell a szélre, gravitációra, testtartásra, pulzusra és nem árt figyelembe venni a háttér zajokat se. Megkell még említeni a jól kidolgozott mozdulatokat is. Ahogy találtkor hátracsuklik az célszemély feje majd összesik azt egyszerűen öröm nézni. Egyszóval realisztikus a játék. 28 küldetésen kell magunkat átverekedni, ha ki szeretnék jelenteni: "Végig toltam a Sniper Elite-t!^^" A játék fejlesztőitől jó ötlet volt még az is, (szerintem) hogy egy pontos találatot kisfilmben is megmutatnak és így megnézhetjük a hús darabkák vagy esetleg agydarabkák repülési pályáját. Aki szereti az ilyen, típusú játékokat annak ez kötelező darab!
És most ingyen meg is szerezheted a www.jhtorrents.mlap.hu oldalról, ahol egyébbként más játék is szerepel.
PC játékban gazdag karácsonyt és újévet kívánok!
Don
2010. december 6., hétfő
Jimmy szelleme
Tudom, hogy van az a pénz amiért az emberek megtesznek dolgokat, hiszen a pénz az hatalomal jár, de nem mind1, hogy mennyi is az a pénz. Azt is tudom, hogy a JHTV nem foglalkozott eddig ilyenekkel, de ezt Don bácsikátok nem bírta ki, hogy ne rakja ki az oldalra. Szóval ott oldalt ni van egy közvélemény kutatás amire várom a szavazatokat....jha igen. A videó:
2010. december 3., péntek
Karácsonyi videó
Igen lesz karácsonyra egy külön videónk ami nem játék bemutató lesz haaaaaneeeeeeeeeeeeeeeeeem-dobpergés-
JOBBHOROGTV ISMERETSÉGFELMÉRÉS PRÓBA KETTŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!!2222222222!!!!!!KETTŐŐŐŐŐŐŐŐNÉÉÉÉÉÉÉGY...nem...KETTŐŐŐŐ!!!!!!!!
JOBBHOROGTV ISMERETSÉGFELMÉRÉS PRÓBA KETTŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!!2222222222!!!!!!KETTŐŐŐŐŐŐŐŐNÉÉÉÉÉÉÉGY...nem...KETTŐŐŐŐ!!!!!!!!
Triller
Nemnemnemnemnem...nem a 3.videó trillerje következik hanem még a legelső videó mert azt is felkell rakni
Sniper Montage
És íme Den kedven FPS játékaimból pár sniperes jelenet...a csipát meg most ki a szemed mellől!
Védekezz csezzeg védekezz
Nem a JHTV még mindig nem hívja fel a figyelmet a biztonságos szexre. Sőt! Inkább szaporodjatok, hogy annyian legyünk, hogy szépen lassan beszívárgunk minden országba és mikor nem számítanak rá lecsapunk!
De most a környezett védelemre hívjuk fel a figyelmet mert már csak 2-3 évig élünk(elméletben) úgyhogy legyen már jó ennek a földnek legalább egy kicsit...
De most a környezett védelemre hívjuk fel a figyelmet mert már csak 2-3 évig élünk(elméletben) úgyhogy legyen már jó ennek a földnek legalább egy kicsit...
JobbHorog Bónusz
Oh yeah és felkerült a bónusz videó is amit még anno csinált Don.
Tessék nézni, dícsérni és behívni minket tv műsorba.
Tessék nézni, dícsérni és behívni minket tv műsorba.
Mafia the city of Lost Heaven
És igen felraktam a második részt az első részre meg nem vagyunk büszkék szal ha érdekell megkeresitek TeCsőn
2010. december 1., szerda
Költözés
Don és Den köszönti a JHTV új és régi rajongóit
Mint látjátok az oldalnak költöznie kellet, mert a lapunk.hu kitalálta, hogy ha nem fizetünk nekik akkor törlik a weboldalt. Úgy, hogy amíg nem tudunk jobb megoldást a JHTV hivatalos "weboldala" ez lesz.
Addig is amíg vissza pakolgatom a cuccokat nézzétek a Gyömörei látogatásomat:
Addig is amíg vissza pakolgatom a cuccokat nézzétek a Gyömörei látogatásomat:
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
