JobbHorogTV
Bogár
2011. március 10., csütörtök
Segítsetek Don bácsi haverjának
Nha kedves olvasóink vázolom a helyzetet:
Van 1ismerősöm akinek sokat jelentene ha lájkolnátok
ezt
.
Úgy, hogy akinek van facebook-ja azt szépen megkérem, hogy lájkolja.
Köszi
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése