JobbHorogTV
Bogár
2011. január 5., szerda
Há nem
Há nem lett karácsonyi videó bármennyire is vártátok mert mikor Den bácsi átjött Don bácsi épp a halálán volt szal egész nap hasznos dolgokat csináltak inkább. Mint például: ...hagyjuk.
De ne szomorkodjatok hisz hamarosan jön a JHTV 3.része
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése