Há mondjuk azzé me Den rohadt lusta...én bezzeg!!!...Én is...a lényeg, hogy nesztek 2 videó és örüljetek, mint majom mindkét farkának.
Egen BF Videó Csak me mé ne?!
És íme Den ügyeskedése
Há tiszta Mesterlövész,nem?
(Bocs h kilóg)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése