Most láthatjátok, hogy milyen lenne az, ha Den apó hétfő esténként műsört...izé...műsort vezetne.
Enjooooy
2011. március 25., péntek
2011. március 15., kedd
Raffla?...Igen! Don bácsi új kedvence!
Szép estét/napot/reggelt/délelőttöt/délt/délutánt. Nha jólvan ez túllet ragozva térjünk a lényegre.
A helyzet a következő: Köztudott, hogy WoW kocka vagyok (ha eddig nem volt az most már az lesz, ha tetszik ha nem ez van. Úgysem változtatok meg!!!!!!) és az ottani klán társam kinek játékbeli és valódi nevét most nem írnám le, mivel nem kaptam engedélyt rá...,de nem is kérdeztem. Mind1 a JHTV szeret elhallgatni dolgokat. És ez az emberke, akit nevezzük művész nevén áliász Raffla egy igen tehetséges rapper. Az pedig részlet kérdés, hogy én vérbeli rocker fazon vok, de ha nekem tetszik az már nem lehet rossz, nem igaz?
Parancsoljatok egy kis ízelítő:
A helyzet a következő: Köztudott, hogy WoW kocka vagyok (ha eddig nem volt az most már az lesz, ha tetszik ha nem ez van. Úgysem változtatok meg!!!!!!) és az ottani klán társam kinek játékbeli és valódi nevét most nem írnám le, mivel nem kaptam engedélyt rá...,de nem is kérdeztem. Mind1 a JHTV szeret elhallgatni dolgokat. És ez az emberke, akit nevezzük művész nevén áliász Raffla egy igen tehetséges rapper. Az pedig részlet kérdés, hogy én vérbeli rocker fazon vok, de ha nekem tetszik az már nem lehet rossz, nem igaz?
Parancsoljatok egy kis ízelítő:
2011. március 10., csütörtök
Segítsetek Don bácsi haverjának
Nha kedves olvasóink vázolom a helyzetet:
Van 1ismerősöm akinek sokat jelentene ha lájkolnátok ezt. Úgy, hogy akinek van facebook-ja azt szépen megkérem, hogy lájkolja.
Köszi
Van 1ismerősöm akinek sokat jelentene ha lájkolnátok ezt. Úgy, hogy akinek van facebook-ja azt szépen megkérem, hogy lájkolja.
Köszi
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
