Don bácsi visszatért "kényszer szabadsága" után, mivel okosabb emberek úgy gondolták, hogy jobb lesz neki a Heim Pál kórház pszichiátriai osztályán. Nem volt jobb szal ezek az okos emberek sürgősen adják vissza a diplomáikat Gazsi bácsinak. A lényeg h hamarosan lesz egy újabb videó addig türelem.
"Az élet, olyan mint a Trabant.
Van, hogy pöcre indul és van, hogy szenvedni kell vele"
(by.: Don)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése