Bogár

Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben!

2010. december 22., szerda

Call of Duty 4

Call Of Duty 4 - Den szemével

Na tessék ezt is megértük hogy Den egy 2 sornál hosszabb szöveget is ír.

Tegnap vagy tegnap előtt megérkezett az új alkatrész a gépembe, úgyhogy az első dolgom az volt, hogy „Az egyik Call of Duty játékkal játszanom kell”. Hurrá sikerült is. Sok választási lehetőség közül (Mivel már a 2-t végigtoltam [jújdeügyesvagyok]) ezért, hogy a történetbeli sort ne törjem, meg megszereztem a CoD4-et (nem tudom, hogy 3 van-e...).
            Nah tehát elindítottam a játékot és egyszer csak azt veszem észre
küldetés neve „Game Over” gondoltam is magamba, hogy a játék most szórakozik velem… De nem emberek. Nagyon komoly fél nap alatt végig vittem a CoD4-et. Igazából a Játék kicsitsem volt unalmas. Nagyon változatos és szép volt.

A kedvenc pályám a lopakodós mesterlövészes volt hirtelen nem jut eszembe a neve de nézzétek el nekem... este is van mindjárt itt a karácsony( HURÁÁ)


A játékkal teljesen megvoltam elégedve bár egy kis humor azért hiányzott. Mondjuk mit várok én egy nagyon komoly és brutális és nagyon profi [de komolyan] FPS játéktól. Meg amúgy is egy háborúba ki humorizálna?
            Tehát összefoglalva a játék egy marha nagy élmény volt bár csalódtam mert igen rövid lett. De a játék készítőinek mindenkép jer egy marha nagy piros pont :D

1 megjegyzés: