Call Of Duty 4 - Den szemével
Na tessék ezt is megértük hogy Den egy 2 sornál hosszabb szöveget is ír.
Tegnap vagy tegnap előtt megérkezett az új alkatrész a gépembe, úgyhogy az első dolgom az volt, hogy „Az egyik Call of Duty játékkal játszanom kell”. Hurrá sikerült is. Sok választási lehetőség közül (Mivel már a 2-t végigtoltam [jújdeügyesvagyok]) ezért, hogy a történetbeli sort ne törjem, meg megszereztem a CoD4-et (nem tudom, hogy 3 van-e...).
Nah tehát elindítottam a játékot és egyszer csak azt veszem észre
küldetés neve „Game Over” gondoltam is magamba, hogy a játék most szórakozik velem… De nem emberek. Nagyon komoly fél nap alatt végig vittem a CoD4-et. Igazából a Játék kicsitsem volt unalmas. Nagyon változatos és szép volt.
A kedvenc pályám a lopakodós mesterlövészes volt hirtelen nem jut eszembe a neve de nézzétek el nekem... este is van mindjárt itt a karácsony( HURÁÁ)
A játékkal teljesen megvoltam elégedve bár egy kis humor azért hiányzott. Mondjuk mit várok én egy nagyon komoly és brutális és nagyon profi [de komolyan] FPS játéktól. Meg amúgy is egy háborúba ki humorizálna?
Tehát összefoglalva a játék egy marha nagy élmény volt bár csalódtam mert igen rövid lett. De a játék készítőinek mindenkép jer egy marha nagy piros pont :D

De egy qva nagy fekete pont mert elbaszták az CoD5-t
VálaszTörlés