Karácsony után sok gyerek boldog, hisz megkapták ajándékukat amit Jézuska bácsi hozott.
Így történt ez a jó öreg Don bácsikátokkal is, megkapta a hűn áhított xbox 360 játék konzolját, rá a Halo hármat. De a most következő videó egyáltalán nem fog ide kapcsolódni csak jólesik föltenni a saját videómat :D

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése