Ha nem haragudtok meg...ch...mit udvariaskodok.Ha érdekell úgy is elolvasod.
Tehát a mostani kis bejegyzés egy ismertető lesz még pedig a Sniper Elite-ről.
Kezdjük a háttér történettel.
Berlinben járunk és 1945-öt írunk egy amerikai katonát irányíthatunk, akit az OSS képzet ki mesterlövészi feladatokra. Ennek a tudásnak birtokában kell a szovjetek és németek ellen harcolnunk.
Azt hiszem nyugodt szível kijelenthettem minden koczka nevében, hogy a Rebillion jó munkát végzet a Sniper Elite-el. Teljesen úgy csinálták meg, hogy az ember jól beleélje magát egy mesterlövész szerepébe. Lövéskor figyelni kell a szélre, gravitációra, testtartásra, pulzusra és nem árt figyelembe venni a háttér zajokat se. Megkell még említeni a jól kidolgozott mozdulatokat is. Ahogy találtkor hátracsuklik az célszemély feje majd összesik azt egyszerűen öröm nézni. Egyszóval realisztikus a játék. 28 küldetésen kell magunkat átverekedni, ha ki szeretnék jelenteni: "Végig toltam a Sniper Elite-t!^^" A játék fejlesztőitől jó ötlet volt még az is, (szerintem) hogy egy pontos találatot kisfilmben is megmutatnak és így megnézhetjük a hús darabkák vagy esetleg agydarabkák repülési pályáját. Aki szereti az ilyen, típusú játékokat annak ez kötelező darab!
És most ingyen meg is szerezheted a www.jhtorrents.mlap.hu oldalról, ahol egyébbként más játék is szerepel.
PC játékban gazdag karácsonyt és újévet kívánok!
Don

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése