Bogár

Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben! Kattints ide, és nézd meg teljes méretben!

2010. december 22., szerda

Sniper Elite

Ha nem haragudtok meg...ch...mit udvariaskodok.Ha érdekell úgy is elolvasod.
Tehát a mostani kis bejegyzés egy ismertető lesz még pedig a Sniper Elite-ről.


Kezdjük a háttér történettel.
Berlinben járunk és 1945-öt írunk egy amerikai katonát irányíthatunk, akit az OSS képzet ki mesterlövészi feladatokra. Ennek a tudásnak birtokában kell a szovjetek és németek ellen harcolnunk.




Azt hiszem nyugodt szível kijelenthettem minden koczka nevében, hogy a Rebillion jó munkát végzet a Sniper Elite-el. Teljesen úgy csinálták meg, hogy az ember jól beleélje magát egy mesterlövész szerepébe. Lövéskor figyelni kell a szélre, gravitációra, testtartásra, pulzusra és nem árt figyelembe venni a háttér zajokat se. Megkell még említeni a jól kidolgozott mozdulatokat is. Ahogy találtkor hátracsuklik az célszemély feje majd összesik azt egyszerűen öröm nézni. Egyszóval realisztikus a játék. 28 küldetésen kell magunkat átverekedni, ha ki szeretnék jelenteni: "Végig toltam a Sniper Elite-t!^^" A játék fejlesztőitől jó ötlet volt még az is, (szerintem) hogy egy pontos találatot kisfilmben is megmutatnak és így megnézhetjük a hús darabkák vagy esetleg agydarabkák repülési pályáját. Aki szereti az ilyen, típusú játékokat annak ez kötelező darab! 
És most ingyen meg is szerezheted a www.jhtorrents.mlap.hu oldalról, ahol egyébbként más játék is szerepel.
PC játékban gazdag karácsonyt és újévet kívánok!
Don

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése